مسابقه تجربه بازی

 

تجربه بازی

مهمترین معیاری که باعث میشه یک مهندس از هر نظر نسبت به بقیه مهندسین  عملکرد بهتری داشته باشه بحث تجربه کاریه.

نحوه کسب یک تجربه از زبان شخصی که اون را کسب کرده میتونه یک الگوی فوق العاده برای انتقال اون تجربه باشه!

این ارائه میتونه حتی شبیه یک روایت یا داستان باشه با مضمون فنی, روایتی که میتونه بهتر از هر نوع کلاس و تئوری, داده هایی را انتقال بده که شخص یادگیرنده به روشهای دیگه نتونه اون را بخوبی درک کنه!

همه ما تو دانشگاه و محیط های درسی استادهایی را در خاطر داریم که ارائه تجربه اونها همراه با داستان و خاطره بوده و قبول کنید که اون تجربه ها در ذهن ما ماندگارتر بوده اند.

 

خب مگه سیسوگ میتونه به عنوان یک مرجع متن باز در حال انتقال کلی منبع و اطلاعات رایگان باشه ولی در زمینه انتقال تجربه افراد فعال نباشه!

الان که همه در قرنطینه هستیم بهترین موقع هست برای اینکه این قسمت را فعال کنیم و چه بهتر که با یک مسابقه و جایزه این قسمت را اجرایی کنیم!

همونطور که نمیشه پسری را تصور کرد که سربازی رفته باشه و نتونه چند ساعت یا حتی چندین روز داستانهای جذاب از دوران فوق العاده سربازی اش واسه بقیه تعریف کنه 🙂 مطمئنم  کسانی هم که ادعای تجربه کاری دارن میتونن کلی از این داستانها با هیجان تعریف کنند که البته این موضوع دیگه آقا و خانم نداه.

جایزه این مسابقه  500 هزار تومان هست که اگر تعداد افرادی که در مسابقه شرکت میکنند بیشتر از صد نفر بشه ما دو نفر برنده خواهیم داشت.

نحوه انتخاب برنده هم توسط دکمه لایکی که کنار مطلب منتشر شده در نظر گرفته میشه و کلیه خوانندگان میتونن تو رای گیری شرکت کنند و اونها هستند که برنده را اعلام میکنند.

 

نحوه شرکت در مسابقه:

لازمه اول در سایت ثبت نام کنید و بعد از اون به صفحه  https://sisoog.com/planet-add رفته و در اونجا موارد را  پر نموده و دکمه  ارسال را بزنید.

تجربه بازی

لازم به ذکره ادیتور طراحی شده هنوز دچار مشکلاتی هست که پیشنهاد اینه که مطلب را در Word و یا ادیتورهای دیگه ایجاد کنید و صرفا اونجا ارسال کنید.

بعد از اون میتونید وضعیت پست ارسال خود را در اینجا مشاهده کنید.

 

نیازی نیست این خاطره و یا تجربه شامل موارد دقیق فنی و خاص باشه!

همینکه شما سعی کنید اون را با یک روایت زیبا قابل انتقال کنید برای ما کفایت میکنه و البته هر چه بهتر اون را روایت کنید میتونه تو انتخاب شما تاثیر گذارتر باشه.

این خاطره یا تجربه میتونه یه موضوع ساده فنی باشه مثلا اینکه چطور اولین بار فهمیدید یه خازن تاثیرش تو مدار شما چطور هست و چطور روزها وقت شما را تلف کرده تا به این نتیجه برسید و حتی خاطره ای از اینکه چطور مثلا با الکترونیک آشنا شدید یا فلان باگ چقدر تونست شما را اذیت کنه… یا حتی شخص یا استاد یا اتفاقی که تونسته نگاه شما را عوض کنه….

 

لازمه موارد زیر حتما داخل فرم بالا پر شود.

 

عنوان: ( جهت قرار گرفتن در سایت و هر چه جذاب تر باشه میتونه مخاطب بیشتری جذب کنه)

متن تجربه: (حداقل 400 کاراکتر باشه )

نام مستعار شما: ( ایمیل شما منتشر نخواهد شد و صرفا نامی که اینجا انتخاب میکنید نمایش داده خواهد شد)

 

اگر تصویر جالبی متناسب با خاطره خودتون هم دارید میتونید لینک تصویر را اخر پست قرار بدید تا ما خودمون داخل پست قرار بدیم.

به محض اینکه دوستانی خاطره یا تجربه خودشون را ارسال کنند ما سعی میکنیم تو اولین فرصت صفحه نمایش را آپدیت کنیم و همه افراد میتونند

زمان مسابقه تا آخر وقت روز 20 فروردین 1399 خواهد بود. که البته تمدید شد  و تا خر فروردین 99 فرصت باقی است.

ما سعی میکنیم هر 24 ساعت یکبار تیتر خاطره ها و لینک اونها را در کانال نیز آپدیت کنیم.

راستی هر فردی میتونه با چند خاطره با تجربه تو مسابقه شرکت کنه 🙂

مطمئنا چون مطالبی که سریعتر ارسال میشند زودتر به سبد رای گیری اضافه میشند شانس بیشتری برای انتخاب خواهند داشت پس بهتره هر چه زودتر تجربه و خاطره خودتون را ارسال کنید.

میتوایند مطالب ارسال شده را در اینجا https://sisoog.com/sisoogplanet مشاهده کنید و همچنین با عضویت در وب سایت میتونید به مطالب برتر رای بدید و در رای گیری شرکت کنید.