سیسوگ نام پرنده ای است که در دشت‌ها و کوه‌های سیستان زندگی میکند.

بومیان آن دیار بر این اعتقاداند که سیسوگ پرنده ای است آزاد و رام کردن و به قفس انداختن آن امری است غیرممکن.

سیسوگ نماد آزادی است؛ نماد رهایی از هر نوع قید و بند.

این پرنده‌ی ایرانی الهام بخش ما در طراحی این وب سایت است. وب سایتی که شعارش آزادی و باز بودن مطالب منتشر شده و هدفش ایجاد یک زمینه مناسب جهت به اشتراک گذاری اطلاعات الکترونیک برای فارسی زبانان است.

سیسوگ به شخص و ارگان خاصی وابسته نیست. سیسوگ یک تیم به وسعت تمام استفاده کنندگان از مزایای این وب سایت است.

سیسوگ متعلق به تمام کسانی است که سعی دارند علم الکترونیک را به صورت متن باز انتشار دهند.

سیسوگ چیست؟

علم الکترونیک و به خصوص الکترونیک دیجیتال با سرعتی باور نکردنی در حال گسترش است و گجت های ساخته شده در این حوزه به عنوان مکمل زندگی مردم، بالاترین میزان رشد را در بقیه علوم دارند و خواهند داشت.

علمی که نفوذش حتی به دانش آموزان هم رسیده است و مشتاقان علم رباتیک و الکترونیک روزمره از ساختارهای ایجاد شده در این علوم، جهت ساخت وسایل جدید الکترونیکی استفاده می‌کنند.

سیسوگ یک فرهنگ هست، فرهنگ به اشتراک‌گذاری علم الکترونیک و سعی در افزایش دانش هم‌وطنان خود. فرهنگی که می‌تواند موجب ارتقاء علم، ایجاد ساختار مناسب جهت استفاده از آن در زندگی روزمره و علوم دیگر، پیش زمینه‌ی خدمات بهتر و حتی ایجاد شغل نیز باشد.

چرا سیسوگ؟

سیسوگ بر پایه کمک دوستداران علم الکترونیک به حیات خود ادامه می‌دهد و هر نوع حمایت معنوی شما از این تیم میتواند باعث دلگرمی و ثبات قدم این تیم برای ادامه‌ی فعالیت خود باشد. شما به چند طریق می‌توانید به سیسوگ کمک کنید:

  • مطالب ما را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید:
    • حتما شما هم وب سایت، وبلاگ و یا یک شبکه‌ی اجتماعی مربوط به خود در اینترنت دارید. می‌توانید با قرار دادن مطالبی از سیسوگ که برای شما مفید بوده‌اند، دیگران را به خواندن سیسوگ تشویق کنید.
  • معرفی سایت سیسوگ به دوستان خود:
    • با لینک کردن آدرس سسیوگ در وب سایت و شبکه‌ی خود و یا گذاشتن اسکریپت زیر در وب سایت خود .
  • همکاری با سیسوگ:
    • شما هم به عنوان یک علاقه‌مند به علم الکترونیک می‌توانید با انتشار مطالب علمی خود در این وب سایت به گسترش فرهنگ مشارکت در پیشرفت علم الکترونیک ایران کمک نمایید. برای آگاهی بیشتر از این همکاری، به قسمت ” چطور می‌توانم جزئی از تیم سیسوگ باشم؟” مراجعه کنید.

چطور می‌توانم به سیسوگ کمک کنم؟

ما در تیم سیسوگ مشتاق همکاری همه‌ی دوست‌داران علم الکترونیک هستیم. جهت این کار می‌توانید در ابتدا با ارسال مطلب خود به تلگرام ادمین وب سایت، درخواست عضویت نمایید. سپس با دریافت اطلاعات اولیه شما و هماهنگی برخی نکات، می‌توانید یکی از اعضای تیم سیسوگ باشید.

میزان اطلاعاتی که علاقه به انتشار آن دارید در هر سطحی، حتی سطوح مبتدی نیز می‌تواند به عده ای کمک نماید؛ پس برای انتقال دانش خود به دیگران لحظه‌ای درنگ نکنید.

سیسوگ منتظر شماست! تماس با ما

چطور می‌توانم جزئی از تیم سیسوگ باشم؟