درباره سیسوگ!

وقتی سابقه کاری , تخصص و سنت بیشتر میشه اون وقته که دیگه  انجام دادن یک پروژه سخت و پیچیده و به به و چه چه شنیدن اطرافیان و مهندس و دکتر گفتن اونها برات لذت خاصی نداره!

اون وقته که دیگه برای هر کاری چرتکه برنمیداری و دقیقا این زمان که لازمه بشینی روی یک صندلی و خیره بشی به دور دستها و یه سری سوال بنیادین از خودت بپرسی.

فلسفه زندگی چیه؟

ما قراره در طول حیاتمون به کجا برسیم؟

چه لذتی میتونه پایدار و دارای فلسفه و عمیق باشه!؟

اوایل سال 95 بود که این سوالات و به قول بعضی دیگه چرت و پرت های بالا من و چند نفر دیگه از دوستان را درگیر خودش کرده بود.

جواب سوالات بالا برای ما چند نفر توی یک جمله خلاصه شد!

بخشش !

و صد البته من و دوستانم چیز قابل داری برای بخشش نداشتیم غیر از دانسته هامون!

پس سعی کردیم با انتشار سورسها و مطالبی که میتونست برای خیلی ارزشمند هم باشه شروع کنیم و کم کم دوستان خیلی زیادی هم باهامون شریک شدند!

شراکت در ذات ارزشمندی که هر چه شرکاء اون بیشتر بشند ارزش اون هم بیشتر و بیشتر میشه!

پیشنهاد میکنم چند خط رسمی زیر را هم بخونید و اگر فکر میکنید میتونید خودتون را برای بخشش آماده کنید شما هم با ما همراه بشید و بدونید لذت بخشش دانسته ها میتونه یکی از ذاتی ترین لذائذ باشه !

سیسوگ چیست؟

سیسوگ نام پرنده ای است که در دشت‌ها و کوه‌های سیستان زندگی میکند.

بومیان آن دیار بر این اعتقاداند که سیسوگ پرنده ای است آزاد و رام کردن و به قفس انداختن آن امری است غیرممکن.

سیسوگ نماد آزادی است؛ نماد رهایی از هر نوع قید و بند.

این پرنده‌ی ایرانی الهام بخش ما در طراحی این وب سایت است. وب سایتی که شعارش آزادی و باز بودن مطالب منتشر شده و هدفش ایجاد یک زمینه مناسب جهت به اشتراک گذاری اطلاعات الکترونیک برای فارسی زبانان است.

سیسوگ به شخص و ارگان خاصی وابسته نیست. سیسوگ یک تیم به وسعت تمام استفاده کنندگان از مزایای این وب سایت است.

سیسوگ متعلق به تمام کسانی است که سعی دارند علم الکترونیک را به صورت متن باز انتشار دهند.

چرا سیسوگ؟

علم الکترونیک و به خصوص الکترونیک دیجیتال با سرعتی باور نکردنی در حال گسترش است و گجت های ساخته شده در این حوزه به عنوان مکمل زندگی مردم، بالاترین میزان رشد را در بقیه علوم دارند و خواهند داشت.

بومیان آن دیار بر این اعتقاداند که سیسوگ پرنده ای است آزاد و رام کردن و به قفس انداختن آن امری استعلمی که نفوذش حتی به دانش آموزان هم رسیده است و مشتاقان علم رباتیک و الکترونیک روزمره از ساختارهای ایجاد شده در این علوم، جهت ساخت وسایل جدید الکترونیکی استفاده می‌کنند.

سیسوگ یک فرهنگ هست، فرهنگ به اشتراک‌گذاری علم الکترونیک و سعی در افزایش دانش هم‌وطنان خود. فرهنگی که می‌تواند موجب ارتقاء علم، ایجاد ساختار مناسب جهت استفاده از آن در زندگی روزمره و علوم دیگر، پیش زمینه‌ی خدمات بهتر و حتی ایجاد شغل نیز باشد.

احتمالا به عنوان یک متخصص شما هم علاقه دارید دانسته هایتان را با دیگر متخصصین حوزه کاری خود به اشتراک بگذارید، سیسوگ مرجع متن باز الکترونیک ایران این امکان را برای شما فراهم نموده تا بتوانید با برترین و برجسته ترین افراد در حوزه مهندسی الکترونیک ایران دانسته های خود را به اشتراک بگذارید. حتما پیش از ارسال محتوا شرایط نویسندگی در سیسوگ را مطالعه کنید.

قواعد نویسندگی در سیسوگ

 

نویسنده شو

همین حالا دست به قلم شو...

چطور می‌توانم به سیسوگ کمک کنم؟

  • مطالب ما را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید:
    • حتما شما هم وب سایت، وبلاگ و یا یک شبکه‌ی اجتماعی مربوط به خود در اینترنت دارید. می‌توانید با قرار دادن مطالبی از سیسوگ که برای شما مفید بوده‌اند، دیگران را به خواندن سیسوگ تشویق کنید.
  • معرفی سایت سیسوگ به دوستان خود:
    • با لینک کردن آدرس سسیوگ در وب سایت و شبکه‌ی خود و یا گذاشتن اسکریپت زیر در وب سایت خود .
  • همکاری با سیسوگ:
    • شما هم به عنوان یک علاقه‌مند به علم الکترونیک می‌توانید با انتشار مطالب علمی خود در این وب سایت به گسترش فرهنگ مشارکت در پیشرفت علم الکترونیک ایران کمک نمایید. برای آگاهی بیشتر از این همکاری، به قسمت ” چطور می‌توانم جزئی از تیم سیسوگ باشم؟” مراجعه کنید.

 

چطور می‌توانم جزئی از تیم سیسوگ باشم؟

ما در تیم سیسوگ مشتاق همکاری همه‌ی دوست‌داران علم الکترونیک هستیم. جهت این کار می‌توانید در ابتدا با ارسال مطلب خود به تلگرام ادمین وب سایت، درخواست عضویت نمایید. سپس با دریافت اطلاعات اولیه شما و هماهنگی برخی نکات، می‌توانید یکی از اعضای تیم سیسوگ باشید.

میزان اطلاعاتی که علاقه به انتشار آن دارید در هر سطحی، حتی سطوح مبتدی نیز می‌تواند به عده ای کمک نماید؛ پس برای انتقال دانش خود به دیگران لحظه‌ای درنگ نکنید.

سیسوگ منتظر شماست! تماس با ما