چند سالی است که وب‌سایت knowledgeplus.ir در راستای اهداف عالی آموزشی و ایجاد انگیزه و رقابت بین افراد مستعد و متخصص و همچنین رشد سطح علمی و فنی کشور در زمینه‌ی الکترونیک، اقدام به یک سری مسابقات با موضوعات مختلف و جوایز ارزنده‌ای کرده است. از آن‌جایی که یکی از اهداف مسابقات ارائه مستندات طرح برنده، به عنوان مرجعی برای سایر افراد علاقه‌مند بود، در نهایت تمامی مستندات طرح برنده به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می‌گرفت. سیسوگ در راستای قدردانی از زحمات مهندس کی نژاد مدیر و مدرس وب‌سایت knowledgeplus.ir و همچنین سهولت دسترسی و دانلود برای افراد علاقه‌مند، مستندات طرح‌های برنده را بر روی سرور سیسوگ قرار داده است.

رمز فایل ها: knowledgeplus.ir

 • مسابقه علمی سال ۱۳۹۳

  سال ۹۳ اولین مسابقه علمی با موضوع ارائه کتابخانه های کاربردی مبتنی بر میکروکنترلرهای AVR و XMEGA برگزار گردید که جناب آقای مهدی سلگی با طرح "اتصال HMI به XMEGA با پروتکل Modbus RTU" در رتبه اول و آقای ایمان باقری با طرح "ارسال و نمایش اطلاعات ماژول شتاب سنج بصورت بیسیم" جایگاه دوم این مسابقه را کسب نمودند.

  نفر اول

  آقای مهدی سلگی

  ا ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

  controlsystemco.com

  mehdi_solgi@yahoo.com

  دانلود طرح

  نفر دوم

  آقای ایمان باقری

  ا ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

  ---

  iman28aban@gmail.com

  دانلود طرح

 • مسابقه علمی سال ۱۳۹۴

  موضوع دومین دوره مسابقه عبارت است از پیاده سازی ساز و کاری که بتوان از راه دور و از طریق خط تلفن و یا ماژول های gsm، برنامه یک میکروکنترلر AVR را بروز رسانی کرد. اولویت در این مسابقه با روش هایی است که با کمترین هزینه، امکان برنامه ریزی میکروکنترلر را فراهم کنند. اما جالب است بدانید در این سری مسابقه، علیرغم اعلام آمادگی چندین نفر برای شرکت در مسابقه و چند ماه مهلت برای به نتیجه رساندن کار، در نهایت هیچ فرد یا گروهی موفق به انجام و ارائه طرح نهایی نگردید!

 • مسابقه علمی سال ۱۳۹۵

  سومین دوره مسابقه علمی سایت نالج پلاس (KnowledgePlus.ir) در سال ۱۳۹۵ با موضوع تدوین جامع ترین و کاربردی ترین منبع آموزشی برای پیاده سازی پروتکل Ethernet برگزار شد، که جناب آقای محمد حسین کوهی قمصری جایگاه اول و آقای سوران آراسته به عنوان نفر دوم مسابقه معرفی شدند.

  نفر اول

  آقای محمد حسین کوهی قمصری

  ا ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

  ---

  Mohammadghamsari@ieee.org

  دانلود طرح

  نفر دوم

  آقای سوران آراسته

  ا ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال

  ---

  Soran.arasteh@gmail.com

  دانلود طرح

 • مسابقه علمی سال ۱۳۹۶

  چهارمین دوره مسابقه علمی در سال ۱۳۹۶ با موضوع انتقال فریم های دوربین هایی نظیر ov7670 از طریق یک ماژول GSM/GPRS و نمایش و ذخیره سازی آن در مقصد برگزار شد که جناب آقای محمد مزارعی و آقای مصطفی کشاورز، برندگان این مسابقه اعلام شدند.

  نفر اول

  آقای محمد مزارعی

  ا ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

  sisoog.com

  mohammad.mazarei@gmail.com

  دانلود طرح

  نفر دوم

  آقای مصطفی کشاورز

  ا ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

  ---

  info@smart-device.ir

  دانلود طرح

 • مسابقه علمی سال ۱۳۹۷

  پنجمین دوره مسابقه علمی در سال ۱۳۹۷ با موضوع تدوین جامع ترین و کاربردی ترین منبع آموزشی به همراه مثال های کاربردی برای پیاده سازی ارتباط USB در مدها و کلاس های مختلف روی یکی از شماره های خانواده stm32 برگزار شد که برنده این مسابقه جناب آقای مهدی داداشی بودند.

  نفر اول

  آقای مهدی داداشی

  ا ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

  mahdidadashi.ir

  Mahdidadashi@gmail.com

  مشاهده فیلم های آموزشی دانلود طرح

Twitter Instagram linkedin Telegram