مسابقات علمی نالج پلاس

چند سالی است که وب‌سایت knowledgeplus.ir در راستای اهداف عالی آموزشی و ایجاد انگیزه و رقابت بین افراد مستعد و متخصص و همچنین رشد سطح علمی و فنی کشور در زمینه‌ی الکترونیک، اقدام به یک سری مسابقات با موضوعات مختلف و جوایز ارزنده‌ای کرده است. از آن‌جایی که یکی از اهداف مسابقات ارائه مستندات طرح برنده، به عنوان مرجعی برای سایر افراد علاقه‌مند بود، در نهایت تمامی مستندات طرح برنده به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می‌گرفت. سیسوگ در راستای قدردانی از زحمات مهندس کی نژاد مدیر و مدرس وب‌سایت knowledgeplus.ir و همچنین سهولت دسترسی و دانلود برای افراد علاقه‌مند، مستندات طرح‌های برنده را بر روی سرور سیسوگ قرار داده است.

رمز فایل ها

مهدی سلگی
مهدی سلگی

مسابقه علمی سال ۱۳۹۳

سال ۹۳ اولین مسابقه علمی با موضوع ارائه کتابخانه های کاربردی مبتنی بر میکروکنترلرهای AVR و XMEGA برگزار گردید که جناب آقای مهدی سلگی با طرح "اتصال HMI به XMEGA با پروتکل Modbus RTU" در رتبه اول و آقای ایمان باقری با طرح "ارسال و نمایش اطلاعات ماژول شتاب سنج بصورت بیسیم" جایگاه دوم این مسابقه را کسب نمودند.

نفر اول نفر دوم
آقای مهدی سلگی آقای ایمان باقری
جایزه: ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال جایزه: ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
وبسایت: http://controlsystemco.com وبسایت: ---
ایمیل: mehdi_solgi@yahoo.com ایمیل: iman28aban@gmail.com
دانلود طرح دانلود طرح
1

مسابقه علمی سال ۱۳۹۴

موضوع دومین دوره مسابقه عبارت است از پیاده سازی ساز و کاری که بتوان از راه دور و از طریق خط تلفن و یا ماژول های gsm، برنامه یک میکروکنترلر AVR را بروز رسانی کرد. اولویت در این مسابقه با روش هایی است که با کمترین هزینه، امکان برنامه ریزی میکروکنترلر را فراهم کنند. اما جالب است بدانید در این سری مسابقه، علیرغم اعلام آمادگی چندین نفر برای شرکت در مسابقه و چند ماه مهلت برای به نتیجه رساندن کار، در نهایت هیچ فرد یا گروهی موفق به انجام و ارائه طرح نهایی نگردید!

2
محمد حسین کوهی قمصری
محمد حسین کوهی قمصری

مسابقه علمی سال ۱۳۹۵

سومین دوره مسابقه علمی سایت نالج پلاس (KnowledgePlus.ir) در سال ۱۳۹۵ با موضوع تدوین جامع ترین و کاربردی ترین منبع آموزشی برای پیاده سازی پروتکل Ethernet برگزار شد، که جناب آقای محمد حسین کوهی قمصری جایگاه اول و آقای سوران آراسته به عنوان نفر دوم مسابقه معرفی شدند.

نفر اول نفر دوم
آقای محمد حسین کوهی قمصری آقای سوران آراسته
جایزه: ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال جایزه: ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال
وبسایت: --- وبسایت: ---
ایمیل: Mohammadghamsari@ieee.org ایمیل: Soran.arasteh@gmail.com
دانلود طرح دانلود طرح
3
محمد مزارعی
محمد مزارعی

مسابقه علمی سال ۱۳۹۶

چهارمین دوره مسابقه علمی در سال ۱۳۹۶ با موضوع انتقال فریم های دوربین هایی نظیر ov7670 از طریق یک ماژول GSM/GPRS و نمایش و ذخیره سازی آن در مقصد برگزار شد که جناب آقای محمد مزارعی و آقای مصطفی کشاورز، برندگان این مسابقه اعلام شدند.

نفر اول نفر دوم
آقای محمد مزارعی آقای مصطفی کشاورز
جایزه: ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال جایزه: ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
وبسایت: https://www.sisoog.com وبسایت: ---
ایمیل: mohammad.mazarei@gmail.com ایمیل: info@smart-device.ir
دانلود طرح دانلود طرح
4
مهدی داداشی
مهدی داداشی

مسابقه علمی سال ۱۳۹۷

پنجمین دوره مسابقه علمی در سال ۱۳۹۷ با موضوع تدوین جامع ترین و کاربردی ترین منبع آموزشی به همراه مثال های کاربردی برای پیاده سازی ارتباط USB در مدها و کلاس های مختلف روی یکی از شماره های خانواده stm32 برگزار شد که برنده این مسابقه جناب آقای مهدی داداشی بودند.

نفر اول
آقای مهدی داداشی
جایزه: ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
وبسایت: http://www.mahdidadashi.ir
ایمیل: Mahdidadashi@gmail.com
دانلود طرح
مشاهده فیلم های آموزشی
5
سیـــســـوگ

مرجع متن باز آموزش الکترونیک