داستان سیاره

این کی چی شد فکر کردیم شاید سیاره …

شروع کنیم

چطور در سیاره مطالب را منتشر کنیم

قوانین

هر جایی قوانین خاص خودش رو داره سیاره …

حمایت کنیم

این که چطور میتوانیم از سیاره …

داستان سیاره الکترونیک

سیاره الکترونیک سیسوگ قراره یه جای هیجان انگیز باشه که هر موقع بهش سر میزنید کلی مطلب جالب و آموزنده به زبان فارسی مشاهده کنید.

این مطالب با ذکر منبع اصلی ذکر میشند که  توسط شما و دوستانتون به بقیه معرفی میشند.

وقتی در مورد محتواهای علمی تو حوزه برق و الکترونیک صحبت میکنیم, داریم در مورد کلی وب سایت, وبلاگ ,کانال و … صحبت میکنیم که بصورت جزیره ای دارن تولید محتوا میکنند و همچنین در مورد کلی متخصص دیگه که جایی واسه نوشتن ندارند.
رسانه سیسوگ به عنوان یک مرجع تونسته مخاطبین زیادی در این حوزه جلب کنه ولی سخت گیریهای زیاد ما در سایت اصلی سیسوگ باعث شده که شاید خیلی ها وارد فرایند نوشتن نشند و همچنین قوانین وب سایت جلوگیری کنه از بازنشر مطالب اونها تو سایت سیسوگ.

قراره اینجا محدودیتهای زیادی که دربارش صحبت کردیم را حذف کنیم و در صورتیکه افراد  تمایل دارند مطلبی بنویسیند خیلی سریع بتونن اون را ایجاد و منتشر کنند و همچنین اگر مطلبی قبلا جایی دیدید یا نوشتید و تمایل دارید بقیه هم ببینن، میتونید اینجا قرار بدید (حتی قسمت مهمی از اون را) و با دادن لینک اون مطلب را هم معرفی کنید.

ما هم سعی میکنیم در بازه های زمانی چند روزه، مطالب منتخب را از شبکه های اجتماعی سیسوگ معرفی کنیم.

یه جورایی قراره فضایی بسازیم که مطالب خوب تخصصی ایجاد شده به زبان فارسی خیلی بهتر دیده بشند.

قوانین سیاره

قوانین صفحه رادار سیسوگ شامل مجموعه قوانینی هست که قرار داده شده تا این صفحه بهترین کارکرد خودش را داشته باشه و میتونه در آینده  هم تغییر کنه.

محتوای ایجاد شده اگر مربوط به یک منبع فارسی زبان یا انگلیسی زبان هست حتما لازمه لینک اون قرار بگیره.

محتوا و یا لینک در نظر گرفته شده باید حداقل های یک مطلب مناسب در حوزه برق و الکترونیک را داشته باشه, لزومی نداره حتما اطلاعات فنی خاص و پیچیده ای هم باشه و میتونه حتی شامل ذکر یک نکته فنی یا تجربه یا خاطره ای در این حوزه باشه.

محتواهای قرارداده شده میتونند به وب سایت های فارسی و کانال های تلگرامی هم لینک شده باشد و با توجه به اینکه تلگرام فیلتر میباشد لازم است محتوا قرار گرفته شده کاملتر باشد.

محتوای لینک شده میتواند به وب سایت انگلیسی هم ارجاع شود ولی توضیحات اولیه و کاملی مربوط به اون محتوا باید بصورت فارسی قرار گرفته باشد.

اگر شما مالک وب سایت یا کانالی هستید و به هر دلیلی تمایل ندارید قسمتی از محتوای شما اینجا قرار بگیره میتونید از بخش تماس با ما یک پیام با موضوع حذف از سیاره سیسوگ، برای ما بفرستید و درخواست خودتون رو مطرح کنید.

چطور از سیاره الکترونیک سیسوگ حمایت کنیم

شما میتونید با معرفی سیسوگ و این قابلیت و  همچنین بازنشر مطالب سیسوگ از ما حمایت کنید

شما اگر وب سایت یا وبلاگ یا کانال تلگرامی دارید که دوست دارید مطلبتون بازدید بهتری داشته باشه و بیشتر دیده بشه میتونید در صفحه سیاره الکترونیک سیسوگ اون را قرار بدید.

همچنین شما اگر وب گردی انجام میدید وجایی مطلب خوب و ارزشمندی هم دیدید میتونید در صفحه رادار سیسوگ قرار بدید تا همگان ببینند و استفاده کنند.

در ضمن اگر شما مطلب یا ایده ای دارید که قصد دارید منتشر کنید, میتونید اون را از بستر سیسوگ منتشر کنید و جهت انتشار میتونید به صفحه ارسال مطلب در سیاره الکترونیک سیسوگ مراجعه کنید.

از کجا شروع کنیم

کافیه شما در سایت عضو بشید و در منوی اصلی سایت به صفحه ارسال مطلب در سیاره الکترونیک سیسوگ رفته و مطلبتون را از این بستر بنویسید و یا بازنشر کنید. همچنین برای دیدن مطالبی که خودتون ارسال کردید میتونید به این صفحه و برای دیدن همه مطالب ارسال شده در سایت به این صفحه مراجعه کنید.